Anti-Aging a produkty NuSkin

Anti-Aging a produkty NuSkin

Výsledky hovoří za vše
Výsledky hovoří za vše

Novinka Well Spa iO

Leptošní převatnou novinkou je patentovaná technologie anti-age Well Spa iO.

Já vždy říkám, že věk v občance nezměníme; co můžeme změnit, je, jak se cítíme a jak vypadáme.


Co je a co není anti-aging? Sama toto slovo nemám ráda. Zní tak americky a mně se vždy pod tímto pojmem vybaví jen botox. A to opravdu není zdravé stárnutí.

Pojďme si tedy to naše stárnutí rozdělit:

Jak stárneme zevnitř

Uvnitř našeho těla ty projevy tak nevidíme, ale určitě je můžeme cítit. Projevy stárnutí vnímáme jako únavu, nedostatek energie, sníženou schopnost regenerace, špatnou náladu, úzkosti atd. Kdo to nezná, že? V současné době se to netýká jen kategorie 50+. Dnešní doba klade velké nároky na mladou, nastupující generaci, a tak syndrom vyhoření trápí již mnohé třicátníky.

Můžeme se podívat dovnitř našeho těla, jak moc ho máme opotřebované? Ano!

Biofotonický skener
Biofotonický skener

Biofotonický scanner a měření SCS (skin carotenoid score) nám dá tu správnou a relevantní odpověď. Vědecký popis zní: měříme hladinu zabudovaných karotenoidních antioxidantů přepočtenou na mililitry krve. Co to tedy vlastně znamená? Měříme obraz našeho životního stylu – jak pracujeme, žijeme, sportujeme, živíme se, jak moc se stresujeme a jaká je genetická zátěž – to vše dohromady ovlivňuje naši vyživenost a obranyschopnost.

Změříme, probereme a společně najdeme řešení.

Vnější projevy stárnutí a AgeLOC

AgeLOC
AgeLOC

Tento pojem je (hlavně nám, ženám) již bližší a hlavně viditelnější. A proto to také často řešíme více. Ochablou pokožku, vrásky, pigmentové („stařecké“ – strašné slovo) skvrny, nezdravou barvu atd. se většinou snažíme zamaskovat, potlačit, nebo… ?!

AgeLOC
AgeLOC

I zde existuje zdravá cesta – a hodně záleží, kdy se na ni vydáme. Pokud má mladá dáma to štěstí a dost rozumu, že začne okolo 30 let věku o svou pleť správně a zdravě pečovat, její pleť si tento věk zapamatuje a uchová. Čím později se dostaneme ke kosmetické řadě péče o pleť AgeLOC, tím více již budeme opravovat.

A co že to je AgeLOC?

AgeLOC znamená, že projevy stárnutí nepotlačujeme, ale řešíme v místě jejich vzniku, přímo ve zdroji. Tedy, laicky řečeno, jdeme proti proudu času….

AgeLOC

ageLOC® Body Trio dodává štíhlejší, hladší, pevnější a mladistvější vzhled tím, že obnovuje kontury a zaměřuje se na zjevnost tuků a celulitidy a také na vyhlazení pokožky. ageLOC® Body Trio obsahuje nový přístroj ageLOC® Galvanic Body Spa a dva pokročilé anti-ageingové tělové produkty ageLOC® Body Shaping Gela ageLOC® Dermatic Effects pro štíhlejší, hladší a pevnější vzhled.

Produkty naleznete k prodeji zde.

ageLOC® Body Trio
ageLOC® Body Trio

Klinická studie
Klinická studie

Má osobní proměna

Fotografií krásných, mladých modelek jsme již viděli všichni mnoho. Zároveň víme, co se dokáže ve Photoshopu upravit. A protože tohle je můj vlastní projekt „Zdraví, které baví“, a dodávám „Krása, která láká“, tak jdu na trh nejen se svým jménem, ale i svou vlastní tváří.

Takhle šel čas a mé proměny za dobu, co výše popsané technologie používám:

Má osobní proměna
Má osobní proměna

Má osobní proměna
Má osobní proměna