Pilates

Pilates

Jeden z nejúčinnějších fitness programů pro každého. Flexibilita, rovnováha, koordinace. Správné držení těla, štíhlé a pevné svaly, správné dýchání. Odstranění stresu, únavy a bolesti. Štíhlé a pevné svaly.

Pilates je jedním z nejúčinnějších fitness programů, které se v průběhu století objevily. Svědčí o tom i to, že ať vznikl před téměř sto lety, tak dnes, kdy úrovni fitness a wellness programů se věnuje nebývalá pozornost, se cvičí téměř beze změny. A nejen to, je populárnější než kterýkoli jiný program, poněvadž přináší výsledky, může se mu věnovat každý a je to příjemné cvičení na celý život.

Cvičením Pilates zlepšíte flexibilitu, rovnováhu a koordinaci a vybudujete štíhlé a pevné svaly. Cvičením také zlepšíte držení těla, odstraníte stres a zredukujete chronickou únavu, bolest a svalové disbalance. Naučíte se správně dýchat a koordinovat dýchání s pohyby.

Joseph Pilates a jeho proroctví

  • Po 10 lekcích budete cítit rozdíl
  • Po 20 lekcích budete vidět rozdíl
  • Po 30 lekcích budete mít celé tělo nové

Cena

První lekce včetně měření na biofotonickém scanneru 700,- Kč/hod. Každá další 500,- Kč/hod. při cvičení u mě; při dojíždění k Vám domů cena dohodou.